Trio Bowling & Game World - Softplay

SoftPlay

Çocuklarınızın gönlünce koşup oynayabileceği yumuşak malzeme ile kaplı oyuncakların olduğu softplay oyun  alanı Metroport Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin B2 katında yer alıyor.

 

Atlı karıncadan top havuzuna; Zipline’dan tramboline kadar pek çok oyun softplay çocuk oyun alanında minikleri bekliyor.

 

Bahçelievler’de çocuklar için oyun alanı arıyorsanız ilk durağınız Metroport AVM Trio Gamze World çocuk oyun alanı softplay olacak.

 

Metroport AVM çocuk oyun alanında isterseniz çocuklarınızı her biri çocuk gelişimi konusunda eğitimli ve tecrübeli oyun ablalarına emanet edebilir, dilerseniz eğlencelerine siz de ortak olabilirsiniz.

 

Yumuşak malzeme ile kaplı oyun makineleri ile çocuklarınız gönüllerince koşup oynayacak, gönüllerince eğlenmenin tadını çıkaracaklar. 2-11 yaş arası çocuklarınız ister yarım saat isterlerse daha fazla süre ile bu eğlencenin keyfine varacaklar.

 

Çocuklarınızın içerde bulundukları süre içerisinde sınırsız kullanabileceği oyuncaklar arasında trambolin, 3 adet atlı karınca, hamster çarkı, zipline, kaydıraklı top havuzu ve hareketli makineler yer almaktadır.

 

Hepsi birbirinden güzel çocuklarınızın yoğun ilgisini çeken oyuncaklarla oynarken eğitimli oyun ablarının gözetiminde olmaktan güven duyacaklar.

 

Softplay oyun alanı, 2-11 yaş arası çocuklarınız için özel olarak tasarlandı. Oyun alanındaki her şey yumuşak malzeme ile kaplanarak güvenli hale getirildi.

 

Kaydıraktan top havuzuna; atlı karıncadan tramboline çocuklarınızın gönüllerince eğlenebilmeleri için gereken her şey Softplay oyun alanında.

 

İsterseniz çocuklarınızı her biri çocuk gelişimi konusunda eğitimli ve deneyimli oyun ablalarına emanet edebilir dilerseniz eğlencelerine siz de katılabilirsiniz.

 

En değerlilerinizle keyifli vakit geçirmeniz için sizleri Trio Game World Softplay Çocuk Oyun Alanı’na bekliyoruz.

 

Softplay